cateringovy_vuz

VLAK K PRONÁJMU

NEJEN NA ŠVESTKOVÉ DRÁZE

Snili jste někdy o tom, jaké by to bylo mít svůj vlak? Vyzkoušejte si to!

Ať už se na železnici rozhodnete uspořádat netradiční firemní poradu, originální narozeninovou oslavu, nebo klidně veselku, vaši hosté budou na tuhle událost vzpomínat roky.

  • Odkud kam pojedete, je na vás, jen tam musí být koleje.
  • Umíme zařídit pronájem vlaku i jinde než na Švestkové dráze.
  • Zvládneme zajistit i vše potřebné okolo: jídlo a pití, muziku, promítací plátno, internet. Zkrátka, co budete potřebovat.
  • Vybrat si můžete z následujících vozů:
Motorový vůz 810

Motorový vůz 810

MÍSTA KE STÁNÍ
40
MÍSTA K SEZENÍ
55
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST
40 km/h

Interiér: přední a zadní stanoviště strojvedoucího, strojovna, zavazadlový kout, dva nástupní prostory (přední s WC), velkoprostorový oddíl pro cestující.

Vozy jsou poháněny hnacím soustrojím umístěným pod podlahou a sestávajícím z nepřeplňovaného vznětového motoru LIAZ ML 634, automatické hydromechanické převodovky Praga 2 M 70, kloubového hřídele a jedné nápravové reverzační převodovky.

cateringovy_vuz_1

Cateringový motorový vůz 851

MÍSTA KE STÁNÍ
60
MÍSTA K SEZENÍ
48
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST
110 km/h

Interiér: přední a zadní stanoviště strojvedoucího, strojovna, zavazadlový prostor, dva nástupní prostory (přední s WC), velkoprostorový oddíl pro cestující.

Motorový vůz 851 byl zakoupen společností AŽD Praha a v roce 2013 přestavěn na měřící vůz jednotného evropského zabezpečovače ETCS. Do vozu byl osazen nový motor Caterpillar C 27, byl dosazen nový řídicí systém a dosazeny vlakové části systémů AVV a ETCS.

CO TO STOJÍ?

NECHTE NÁM NA SEBE KONTAKT

Cena záleží hlavně na tom, o jaké služby si řeknete, čím a odkud kam pojedete. Pro představu jízda motoráčkem z Lovosic do Mostu vyjde na 19 000 Kč.Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA od Google. Zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby.

TIPY NA VÝLETY SE ŠVESTKOVOU DRÁHOU

Cyklovýlet do rodiště J.E.Purkyně

DETAIL VÝLETU

Farma a sýrárna Létající koza

DETAIL VÝLETU

Hrad Házmburk

DETAIL VÝLETU

Hrad Hněvín

DETAIL VÝLETU